O mnie

O mnie

Kim jestem?

Z zawodu jestem psychologiem, psychoterapeutą na poziomie magisterskim i licencjonowanym doradcą zdrowia psychicznego i duchowego. Psychoterapia i samorozwój to pasje, które towarzyszyły mojej osobistej i zawodowej drodze życiowej. 

Posiadam wieloletnie doświadczeniem w prowadzeniu psychoterapii oraz coachingu dla osób dorosłych oraz młodzieży. Ukończyłam 6 letnie jednolite studia magisterskie w zakresie psychologii i kwalifikacje psychoterapeuty. 
 Wiedzę i doświadczenie zdobywałam w zakresie kilku różnych nurtów psychoterapeutycznych i psychoanalitycznych m.in.: psychoterapii psychodynamicznej, pracy z ciałem, terapii systemowej czy terapii poznawczo-behawioralnej.

Wiele lat uczestniczę w superwizji grupowej i indywidualnej w perspektywie systemowej oraz psychoanalitycznej, obecnie w razie potrzeby konsultuję się z innymi profesjonalistami, pracuję pod stałą superwizją. Nieustannie rozwijam swoje umiejętności psychologiczne, psychoterapeutyczne, mentalno-duchowe podczas bieżących szkoleń, warsztatów, seminariów i konferencji.

Swoje doświadczenie i umiejętności zdobywałam dzięki stażom i wolontariatom w Polsce i za granicą: 

-Ośrodku Terapii Uzależnienia i Współuzależnienia 
-Stowarzyszeniu dla dzieci niepełnosprawnych (wsparcie dla rodziny) 
-W sekcji interwencji kryzysowej 
-Psychiatric Center Psychotherapy- New York, USA 
-Fundacji pomocy rodzinie – New Jersey, USA 
-Advanced Mental Health Care – Floryda, USA 
-Obecnie zajmuje się praktyką prywatną.

Agata Osoch

(Ceo & founder)

Zadbaj o siebie już dziś!

Odkryj spokój i równowagę podczas wszystkich naszych sesji i terapii

Nasz proces

Poprawiamy Twoje zdrowie dzięki naszym kompleksowym terapiom

01.Wstępna ocena

Pierwsza wizyta w gabinecie psychologicznym ma na celu nawiązanie kontaktu oraz zebranie informacji na temat zgłaszanych przez klienta trudności. Wprowadzeniem do terapii jest etap konsultacyjny, w którym dokonuje się diagnozy problemu.

02. Ustawienie celów

Cel w terapii ma być zawsze celem pacjenta, czyli to pacjent określa, jakiej zmiany chce w życiu i co jest mu potrzebne do zdrowienia. Oczywiście cel jest uzgadniany w komunikacji i porozumieniu z terapeutą, który współdecyduje, czy jest w stanie pomóc i towarzyszyć pacjentowi w danej zmianie

03. Realizacja terapii

Koniecznymi warunkami  jest wzajemna empatia, akceptacja i autentyczność. Psychoterapeuta jest bardziej w roli „towarzysza podróży”

Pozostaje aktywny podczas sesji terapeutycznych. Niczego nie udaje ani nie ukrywa (swoich uczuć, reakcji, opinii), przy tym zachowując szacunek i poszanowanie granic drugiego człowieka.

04. Proces zmiany

Klient zdobywa wiedzę o samym sobie i jego relacji ze światem. Uwalnia dawno skrywane emocje. Uczy się życzliwości i akceptacji, jak również pełnego wyrażania siebie.

Dostaje narzędzia, dzięki którym rozwiązuje konflikty czy nieporozumienia. Zaczyna rozumieć swoje znaczenie w systemie. Dodatkowo klient poznaje swoje pragnienia, dążenia, motywy zachowań oraz emocje. Każdej z osób to da możliwość do bardziej świadomego i pełnego życia.